29 Şubat 2020 Cumartesi
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Sandıkçı’dan Açıklama

2 Temmuz 2019
Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Sandıkçı’dan Açıklama

Yeniden Refah Partisi Akçaabat ilçe Başkanı Barış Sandıkçı gündeme dair açıklamalarda bulundu.
Hafta sonu Çorum 1.olağan kongresine katılan Yeniden Refah Partisi ilçe Başkanı Barış Sandıkçı Genel Başkan Dr Fatih Erbakan ve Şehzade Kayıhan Osmanoğlu ile görüştü.Ülke gündemine ve İstanbul seçimlerinin dair değerlendirme yapıldı.
Sandıkçı  ”Ülkemizde son zamanlarda kaybolmaya yüz tutmuş ahlak ve maneviyattan uzak yetişen bir neslin ihyası için Devlet millet el ele verilmek zorunda olduğunu söyledi.Aile kavramını yıkmayı hedef alan Siyonizm mikrobu özgürlük adı altında ahlaksızlığı ,eşitlik adı altında aileyi , kadın hakları diye feminizmi yayma çalışması devam etmektedir.Lut kavminin helak olma sebeplerini günümüze özgürlük diye empoze edilmektedir.Ekonomi için nasıl ki yüksek katma değerli ürün yetiştirmek zorunda isek gelecek için de Ahlaklı ve maneviyatlı bir nesil yetiştirmek zorundayız.
İlçemizde yaz aylarındaki trafik yoğunluğunu ve otopark sıkıntısını azaltmak adına daha önce projelerimizde olan okul bahçelerinin park olarak kullanıma açılması bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir.Belediyemize ve Kaymakamlığımıza teşekkür ederim.Ancak bu hizmet resmi kurumlar arasında değerlendirilip yılın tamamına yayılabilir.Çok büyük bir masraf edilmeden uygun olan okul bahçelerimizin toprağı çıkarılarak yer altında Kapalı otopark şekline dönüştürülebilir.Hem park sorunu hemde okul aile birliklerine katkı sağlanır. Akçaabatımız için olmazsa olmaz Pulathane Bulvarındaki çalışmalara top yekün destek verip biran önce hizmete açmak şart olmuştur. Üst geçitlerin asansörleri hakla açılması çok yerinde bir çalışma olmuştur. Özellikle Haçkalı baba
devlet hastanesi önündeki üst geçitte mutlaka asansör kurulmalı ve halkın kullanımın açılmalı.Kazaların bir nebze önüne geçilebilir. Millet bahçesi olarak kullanılacak olan eski Fatih stadı çalışmaları devam etmekte olduğunu görüyoruz.Park konusunda yukarıdaki belirttiğimiz proje bu alanda da kullanılabilir.Bu alanları özellikle bayanlar ve çocuklar kullandığından ötürü buna uygun lavabo ve en önemlisi çocuk bakım ve emzirme odaları mutlaka bulunmalı. Tarım ve ziraat konusunda en aktif çalışan odalardan birisi olan ziraat odamızı da ayrıca kutluyorum
başarılar diliyorum.İlçemiz ziraat bölgesidir.insanımıza zirai alanda üretiminden pazarına kadar her türlü destek verilmelidir.Salı pazarı çok daha modern bir hale gelmeli.Kadınların Pazar yerinde tezgahlarından lavabosundan mescitlerine kadar dizayn edilip sadece salı değil diğer günlerde de pazar kurmalarına yardımcı olmak gerekir. Yeniden Refah Partisi Akçaabat olarak yapılan güzel ve hayırlı işlere teşekkür edip eksiklerin takipçisi olmaya devam edeceğiz.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: