12 Temmuz 2024 Cuma
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

İMAMOĞLU AKÇAABAT HALKI İLE BAYRAMLAŞTI

4 Mayıs 2022
İMAMOĞLU AKÇAABAT HALKI İLE BAYRAMLAŞTI

İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bayramlaşmak için Trabzon’a geldi.

Alandaki kalabalık dikkat çekerken İmamoğlu Akçaabat halkı ile bayramlaştıktan sonra Meydan’da miting düzenleyerek vatandaşlara seslendi.

İSTANBUL’UN ÖZETİDİR TRABZON

Burada açıklamalarda bulunan İmamoğlu, şöyle konuştu: “Aranızda görüyorum sevgili çocuklar, gençler, hanımefendiler, beyler… Biz programı 2 ay önce yaptık. Ramazan bayramına gideriz. Tebrik ederiz, açılışımızı yaparız. Allah’ın sevgili kuluyuz ya Allah yardım edecek ya bize 2 bayram nasip oldu. Trabzonspor şampiyon oldu. Hepsini tebrik ediyorum. Maç akşamı ne yapıyordun dediler Kızımla birlikte maç izliyordum. Büyük oğlum ve küçük oğlum maç izlemeye buraya geldi. Aslında eşim fotoğrafımızı çekmiş. Kusura bakmayın da gözümden yaş aksın. 13 yaşındaydım şampiyonluk yaşadığımda. İlk şampiyonluğu da hatırlıyorum. Büyük oğlum da telefonlar aradı ağlıyordu şampiyonluk gecesi. Her şampiyonluk bu duygularla yaşansın. Trabzon Meydan’daki gösterileri çok beğendim. Enerjisi yüksek. Trabzon’da yerel yöneticiler niye tekno grubu getirip bugüne kadar konser yapmadılar düşünsünler. Ne güzel hayatlarında unutulmayacak anılar elde edildi.”

“BU SORUNU DA BİZ ÇÖZECEĞİZ”

Dış politikaya yönelik eleştirilerde de bulunan Başkan İmamoğlu, “Yanlış dış politika süreçleri olmasaydı bugün burada olmazdık. Bu sorunu da biz çözeceğiz. Bugün ‘kötü’, yarın ‘iyi’. İşine geldin kapısına git, işine gelmedi düşman yap… Olmaz. Biz o terbiyeyi Atatürk’ten aldık. ‘Yurtta barış, dünyada barış’ dediğin yerde aynı zamanda güçlü Türkiye demektir” diye konuştu.

“HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK, OLUYOR”

İmamoğlu, sözlerini şöyle tamamladı:

“İstanbul’a zımba gibi dönüyorum, ama sözünüzü alarak gideceğim. Hazır olun sözleşme yapacağız. Ama yazılı değil, sizin sözünüz yeter. Hazır mıyız? Bakalım hatırlayacak mısınız… ‘Her şey çok güzel olacak.’ Oluyor, oluyor, oluyor. Sizi sevgiyle kucaklıyorum, Allah sizi korusun. Allah bu şehri korusun. Allah bu memleketi korusun.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: