11 Ağustos 2020 Salı
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

YENİDEN REFAH AKÇAABAT’TAN DEĞERLENDİRME

8 Aralık 2019
YENİDEN REFAH AKÇAABAT’TAN DEĞERLENDİRME

Yeniden Refah Partisi Akçaabat ilçe başkanlığı haftalık toplantısını yaptı.

Yeniden Refah Partisi Akçaabat ilçe başkanlığı haftalık toplantısını Bölge Koordinatörü Emekli Gelir Uzmanı Emin Menşur’un katılımı ile gerçekleştirdi. Menşur Ekonomik olarak hem ilçemiz hem de ülkemiz hakkında değerlendirme yaptı. Ekonominin pek iyiye gitmediği yönlerini ve çözüm önerilerini sundu. 

Daha sonra söz alan Teşkilat Başkanı Temel Aşık 

” Yeniden Refah Partisi halkın her kesiminden teveccühlerin oluşu bizleri memnun etmektedir. Yeni kurulmakta olan bir partiyiz teşkilatlanma çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam etmektedir. Mahalle başkanlıklarının üçte ikisini tamamladık. Her geçen gün yeni temsilciler, yeni üye kayıtları yapmaktayız. Bu katılımlar Milli görüş davasının bereketidir’’ Dedi 

İlçe Başkanı Barış SANDIKÇI 

17 Kasım büyük kongreye katılım ve katkı sağlayan canla başla mücadele eden tüm yönetim kurulu arkadaşlarıma ve Taner Karabacak’a özel olarak teşekkür ederim dedi. 

SANDIKÇI ;

Geçen  haftalarda bir ilk gerçekleştirerek diğer siyasi parti ilçe başkanları ile bir araya gelerek yaptığımız toplantı herkes tarafından takdir toplamıştır. Birçok ilden büyük İlçemiz bazı alanlarda gerekli desteği alamadığını zaman zaman ifade ettik. Hatta bizim birçok ilçeden büyük mahallelerimiz var. Görevlerini hakkıyla ifa eden mahalle muhtarlarımıza da  teşekkür eder görevlerinde başarılar dilerim. Ancak zaman zaman şahit olduğumuz bazı muhtarlarımızın  tavırları bizleri üzmektedir. Sanki mahallesinin Muhtarı değil siyasi partinin mahalle temsilcisi gibi davranmaktadır. 

  Belediye meclisinde yaşanan tepki ve kınamaları hayretle izledim. O meclis kimin, kim kimi kınıyor. İlçemizi kısır çekişmeler ile ileriye değil geri götürürsünüz. Kibir, riya ve gösterişten uzak halkı önemseyen, özümseyen idarecilere her zamankinden daha fazla ihtiyacımız vardır. Herkes işini yapmalı. İş ehline verilmeli. Liyakatin yerini sadakat almamalı. 

Görünen o ki Türk siyaseti, Türkiye siyasetçilerinin Milli Görüş dersine ihtiyacı ihtiyacı vardır. 

Bu vesile ile herkesi selamlıyor;Hakkın üstün kılınması için

 Yaşanılabilir bir Türkiye için 

Yeniden Büyük Türkiye için 

 Yeni bir dünya nizamı için herkesi Yeniden Refah Partisi saflarında yer almaya davet ediyorum. ” dedi

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: