21 Eylül 2019 Cumartesi
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

TRABZON’U HEYECANLANDIRAN PROJE DESTEK BEKLİYOR

31 Mayıs 2019
TRABZON’U HEYECANLANDIRAN PROJE DESTEK BEKLİYOR

Trabzon son zamanlarda turizm anlamında büyük bir ivme yakaladı.

Turistlerin daha kaliteli zaman geçirmesini sağlamak amacıyla turizm destinasyonların ve sosyal alanların artırılması yönünde çalışmalar yapılıyor. Bu çalışmalar kapsamında vatandaşlar da bazı projeler hazırlıyor.

Akçaabat ve Akçaköy için hazırlanan içerisinde mesire yerleri, botanik ve hayvanat bahçesi, yürüyüş ve bisiklet yolları, karavan ve kamp çadır alanı, dağ kızağı, survivor, gokart, atv safari, zipline, ipli macera parkuru, zorbing, oryantring, paintball ve tematik eğlence parkı gibi etkinlik alanlarını barındıracak sosyal donatı projesi yetkililerden destek bekliyor.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Fen Bilimleri Öğretmeni aynı zamanda proje koordinatörü Erdinç Memiş ‘’proje yazılı ve görsel basında gündemden düşmüyor. Çünkü Trabzon ve Akçaabat ‘i güneye açacak ve şehrin nefes almasını sağlayacak projemiz aynı zamanda turizmin çeşitlendirilmesine olanak sağlayacaktır. Ayrıca halkın istek ve taleplerinden doğan bu proje hayata geçerse Trabzon bölgenin turizm ve eğlence merkezi haline gelecektir’’ dedi.

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: