19 Ağustos 2019 Pazartesi
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

TRABZON MÜSİAD İFTAR YEMEĞİ DÜZENLEDİ

11 Mayıs 2019
TRABZON MÜSİAD İFTAR YEMEĞİ DÜZENLEDİ

Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Trabzon Şubesi tarafından Trabzon protokolüne ve üyelerine iftar yemeği verildi.

Akçaabat Seragölü Hayal Vadisinde düzenlenen MÜSİAD Şube Başkanı Ali Kaan ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğine, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, Trabzon Emniyet Müdürü Orhan Çevik, AK Parti Trabzon Eski Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu, Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hakan Usta ve Trabzon’daki çeşitli kurumların il müdürleri ile çok sayıda MÜSİAD üyesi katıldı.

Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başlayan iftar programı, ardından MÜSİAD Şube Başkanı Kaan selamlama konuşması yaptı. Kaan, konuşmasında ilk olarak şehit haberlerine vurgu yaparak, “Rahmet ve bereket ayı olan Ramazan’ın taşıdığı mana sabır ve ihsandan istifade etmek, paylaşmak ve ibadetleri yoğunlaştırmaktır. Her Müslümanın olduğu gibi bizlerin de arzusu budur. Ancak bu önemli ayda bizleri hüzün ve gözyaşlarına boğan üzücü olaylar yaşıyoruz. Vatanımız için şehitler veriyoruz. İçimiz kan ağlıyor. İnanıyoruz ki vatanımıza kasteden bu hainler, bu millete bu ümmete döktürdükleri gözyaşının hesabını mutlaka vereceklerdir” dedi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: