18 Haziran 2021 Cuma
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

“SU PERİSİ” İSTANBUL’DA AÇILACAK

5 Ekim 2020
“SU PERİSİ” İSTANBUL’DA AÇILACAK

 Atilla Alp Bölükbaşı’nın kişisel fotoğraf sergisi “Su Perisi” İstanbul’da açılacak.

Gazeteci yazar, ressam, fotoğraf sanatçısı, belgesel film yönetmeni Atilla Alp Bölükbaşı’nın Suyun renklerde yolculuğu “Su Perisi” Fotoğraf Sergisi, İstanbul’da 10 – 20 Ekim 2020 tarihleri arasında sergilenecektir.

İstanbul Kartal’da açılacak fotoğraf sergisi 10 Ekim 2020 saat 14:00 Cumartesi günü açılacak ve 10 gün boyunca sanat severlerin beğenisine sunulacaktır.

Atilla Alp Bölükbaşı Kimdir?

Gazeteci yazar, ressam, fotoğraf sanatçısı, belgesel film yönetmeni. 14 Kasım 1964, Akpınar / Akçaabat / Trabzon doğumlu. Akçaabat Merkez İlkokulu, Akçaabat Ortaokulu, Akçaabat Lisesi mezunu. Çağımız, Kemençe, Anadolu, Trabzon ve Hayat dergilerinde şiirleri yayımlandı. 18 Nisan 1989 tarihinde yayımlamaya başladığı Akçaabat Postası gazetesinin hem sahipliği ve köşe yazarlığını, haftalık olarak yayım yapan Trabzon Spor gazetesinin sahipliğini yaptı. Haydi Trabzonspor adlı bir spor dergisi çıkardı. Trabzon Gazeteciler Cemiyetinin 1990 yılında açtığı bir yarışmada ikincilik ödülünü kazandı. Türkiye genelinde 24 kişisel sergi açtı. Bir çok karma sergiye katıldı, dia sergileri sundu.

Atilla Alp Bölükbaşı, Melek Bölükbaşı ile evli. Kızı Çisem ve oğlu Ali Mert olmak üzere iki çocuk babasıdır.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: