10 Aralık 2019 Salı
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

ŞAMPİYON KOÇLU GENÇLİK

9 Ağustos 2019
ŞAMPİYON KOÇLU GENÇLİK

Akçaabat’a bağlı Kirazlık Mahallesi ile Koçlu Mahallesi tarafından bu yıl 7.si düzenlenen yaz futbol turnuvasında mutlu sona Koçlu Gençlik ulaştı.

Akçaabat Darıca Santra Halı Sahası’nda oynanan final müsabakasında rakibini 2-1 yenen Koçlu Gençlik 3.kez mutlu sona ulaştı. Turnuvada Koçluspor ikinciliği, Legaspor üçüncülüğü, 1461 Kirazlık ise dördüncülüğü elde etti. Turnuvada en iyi oyuncu da Koçluspor’dan Şafak Kahriman elde etti. Şampiyon olan takımın kupasını Koçlu Mahalle Muhtarı Osman Aslan verdi.

Organizasyonu düzenleyen Osman Başocak, zevkli ve heyecanlı müsabakaların oynandığı bir ay süren bu turnuvanın sonuna gelindiğini belirterek, “Gençlerin ortaya koyduğu mücadele kazanma hırsı ile bir birlerine olan saygı ve sevginin turnuva boyunca devam etmesi beni mutlu etmiştir. Bu gençleri bir araya getirerek onlara hem spor yaptırmak hem de bir birleri ile kaynaşmalarını sağlamak adına anlamlı bir organizasyon olduğuna inanıyorum. Kaybedenin olmadığı bir organizasyonu daha sonlandırmanın gururunu yaşıyorum” dedi. Şampiyon olan takıma kupa ve madalyanın yanı sıra Trabzonspor forması da hediye edildi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: