20 Ekim 2021 Çarşamba
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

“MAHALLE BİZİM GENÇLİK BİZİM”

16 Eylül 2021
“MAHALLE BİZİM GENÇLİK BİZİM”

Ak Parti Akçaabat İlçe Gençlik kolları “Mahalle Bizim Gençlik Bizim” sloganı ile gerçekleştirdiği programda, ilçede ki gençler ile bir araya geldi.

Coşkuyla geçen gençlik buluşması gelen sorularla yerelden genele bir çok konu masaya yatırıldı.

Program sonunda gerçekleştirilen kuralar ile en cevval soruları soran genç 3 kişiye  Sebat gençliğin formasıyla birlikte Cumhurbaşkanın kaleme aldığı Daha Adil Bir Dünya Mümkün İsimli eseri hediye edildi.

Ayrıca programda yine kura ile belirlenen bir kişiye Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim ile bir gün birlikte olacak, programlara katılacak, birlikte vakit geçirecek.

Ak Parti Akçaabat Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Çavuş “Gerçekleşen gençlik buluşmasında bizleri yalnız bırakmayan her fırsatta gençlerle beraber olan, gençleri dinleyen, fikirlerine önem veren Gençliğin İl başkanı Sefa Küçükali’ye, Akçaabat Belediye Başkanımız Osman Nuri Ekim’e, AK Parti Akçaabat İlçe Başkan vekilimiz Ömer Karabacak’a ,ilçe Teşkilatımıza ve Katılımlarıyla programa anlam kazandıran ilçemizde ki genç arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Tarihinden, kültüründen, milli ve manevi değerlerinden kopmayan onlara sımsıkı sarılan bir gençlikle #Akçaabat hazır. #Hedef2023 bu doğrultuda durmak yok yola devam.” İfadelerine yer verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: