16 Temmuz 2019 Salı
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

İYİ PARTİ’DEN ESNAF ZİYARETİ

8 Şubat 2019
İYİ PARTİ’DEN ESNAF ZİYARETİ

İyi Parti sahada! Esnafları ziyaret ettiler

İYİ Parti Akçaabat Teşkilatı, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. İYİ Parti Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Akbulut Akçaabat’ta bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

İyi Parti Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Akbulut, İlçe Başkanı Mustafa Mısır ve bazı yönetim kurulu üyelerinin yer aldığı ziyaretlerde, ilçe esnafının sorunlarını ve isteklerini dinlediler.

İYİ Parti Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Akbulut “Akçaabatımızı İYİ belediyecilik ile tanıştıracağız. Halkıyla kucaklaşmaktan imtina etmeyen bir yönetim anlayışını benimsiyoruz ve sözümüz olsun yönetim ile halkımız arasındaki duvarı kaldıracağız. Biliyoruz ki el ele verirsek üstesinden gelemeyeceğimiz bir sorun yok. Ekonomik ve sosyokültürel açıdan yaşadığımız sıkıntılar bellidir. Bunlara çözüm bulma noktasında yapacağımız her çalışma düşünceyi aşıp hareket haline gelmediği sürece hiç birimize faydası dokunmayacaktır. Biz çözüme ve her alanda üretime katkı sağlamak adına yola çıktık. Akçaabat Hak ettiğini alacak.” diye konuştu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: