11 Ağustos 2020 Salı
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

İYİ PARTİ’DEN AKÇAABAT ÇIKARMASI

27 Şubat 2019
İYİ PARTİ’DEN AKÇAABAT ÇIKARMASI

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs ve Akçaabat Belediye Başkan adayı Osman Akbulut seçim çalışmaları kapsamında Akçaabat’ta çıkarma yaparak vatandaşların desteğini istedi.

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, Akçaabat Belediye Başkan adayı Osman Akbulut, İlçe Başkanı Mustafa Mısır ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Akçaabat’ta esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Örs ve Akbulut hem esnaf hem de vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı. İyi Parti Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Akbulut, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak seçimler için gece gündüz demeden kapı kapı, sokak sokak gezeceklerini çalmadık kapı ve sıkılmadık el bırakmayacaklarını ifade etti.

AKÇAABAT ESNAFINDAN DESTEK

Milletvekili Örs ve Akçaabat Belediye Başkan Adayı Akbulut Akçaabat esnafının sorunlarını dinledi. Akçaabat’ı adım adım gezerek ilçe esnafının oylarına talip olduklarını ifade ettiler.  Esnaflar dükkan kiralarında ki eşitsizlik ve esnaflara karşı uygulanan politikalardan dolayı siyasilerin sıkıntılarını görmelerini istedi. Ziyarette konuşan esnaflar ise “Akçaabat’ta faydalı işler yapacak olana desteğimiz tamdır. Akbulut Akçaabat için bir şans yanındayız” dediler.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: