28 Kasım 2020 Cumartesi
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

İYİ PARTİ AKÇAABAT İLÇE BAŞKANLIĞINDAN ANLAMLI PLAKET

26 Ekim 2020
İYİ PARTİ AKÇAABAT İLÇE BAŞKANLIĞINDAN ANLAMLI PLAKET

İYİ Parti Akçaabat İlçe Başkanlığı’ndan anlamlı plaket.

İYİ Parti Akçaabat İlçe Başkanı Mustafa Mısır, ilçede sokak hayvanlarına yardım eden Veteriner Hekim Selen Nur Kahraman ve ilçede organik tarım üretimi yapan İsa Lüleci’ye plaket verdi.

Veteriner hekim Selen Nur Kahraman’a plaket taktiminde bir açıklama yapan Mısır, “Sokak hayvanlarının her türlü derdi ile ilgilenen, yediren içiren ve tedavi eden Veteriner Hekim Sayın Selen Nur Kahraman’a çok teşekkür ediyorum. Hayvanlar bizlere emanettir. Onlar konuşamıyor, derdini söyleyemiyor. Sokak hayvanları ne yazık ki bir çok sorun ve tehlike ile karşı karşıya kalıyor. Bu sorunları görmezden gelmek, onları yalnızlığa terk etmek, insani, ahlaki ve toplumsal yönden kesinlikle kabul edilebilir bir davranış değildir. Kış yaklaşıyor, sokak hayvanlarının yuva, mama, mama kabı ve veteriner ihtiyaçları artacak. Bu ihtiyaçlar kişisel olarak, pet şişelere su doldurup getirmekle, artık yemek vermekle veya evden taşınan battaniyelerle çözülebilecek bir durum değil. Bizler, hayvan dostlarımız için elimizden gelen herşeyi yapacağız. Ancak yeterli olmaz. Herkesin birlik içerisinde sokak hayvanlarına yardımcı olması gerekiyor. Tüm hayırseverlerin vs hayvanseverlerden destek bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Daha sonra Akçaabat’ta organik tarım üretimi yapan İsa Lüleci’ye plaket veren İYİ Parti Akçaabat İlçe Başkanı Mustafa Mısır, şu görüşlere yer verdi, “Organik tarım alanında yaptığı çalışmalar ve bu alanda ilçemizde öncü olduğu için İsa Lüleci Beye teşekkür ediyorum. Bu vesile ile halkımızı organik tarım yapmaya davet ediyorum. İnsan sağlığına zararlı kimyasal ve ilaçlar kullanmadan, üretimden tüketime kadar her aşaması kontrollü ve sertifikalı tarımsal bir üretim biçimi olan organik tarım üretimini önemsiyoruz. Halk sağlığı açısından oldukça önemli bir konu olan organik tarım ile ilgili olarak yapılan girişimleri destekliyoruz.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: