16 Mayıs 2022 Pazartesi
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

GEDİKLİ “AKÇAABAT’IN SORUNLARININ FARKINDAYIZ”

6 Ocak 2022
GEDİKLİ “AKÇAABAT’IN SORUNLARININ FARKINDAYIZ”

Yunus Emre Gedikli: “Akçaabat’ın sorunlarının farkındayız”

DEVA Partisi Akçaabat İlçe Başkanı Yunus Emre Gedikli görev yaptıkları dönemle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Yunus Emre Gedikli yaptığı açıklamada şunlara değindi;

“2021 yılını artık geride bıraktık. Ne yazık ki bu yılı da; pandemi, orman yangınları ve ekonomik kriz gibi ülke olarak bizleri üzen olaylarla bitirdik. Temennimiz 2022 yılının tüm ülkemiz adına daha güzel daha mutlu anılar ile hatırlanacak bir yıl olmasıdır.”

EKONOMİK BELİRSİZLİK EN BÜYÜK SORUN

“DEVA Partisi Akçaabat İlçe Başkanlığı olarak sadece ülkemizde yaşanan olayları değil, ilçemizin de sorunlarını takip ediyor, hemşerilerimizin şikayetlerini dinliyoruz. Bu sorunları dile getirmek ve yetkililerin çözüm için yaptığı veya yapacağı çalışmaları takip etmek asli görevlerimiz arasındadır. Yaptığımız saha ziyaretlerinde hemşerilerimizin en büyük şikayetinin ekonomik belirsizlik olduğunu görmekteyiz. Bununla alakalı parti politikalarımızın halkta olumlu karşılık bulması bizleri sevindirmektedir. Önümüzdeki seçimlerde bu teveccühün sandıkta karşılık bulacağından şüphemiz yoktur. Sadece ekonomi değil, eğitim, tarım, sosyal politikalar, çevre vb. konularda da partimizin eylem planları aynı şekilde destek görmekte, hemşerilerimizde beklediğimiz karşılığı bulmaktadır.”

TRAFİK ÇİLESİ AKÇAABAT’IN KADERİ DEĞİLDİR!

“İlçe Yönetimi olarak gayemiz, Akçaabat’ımızda sıkılmayan el, dinlenmeyen vatandaşımızın kalmamasıdır.Bizler sadece bir ilçe teşkilatı olarak değil, aynı zamanda Akçaabat’ımızın mahallelerinde ve köylerinde yaşayan Akçaabatlılar olarak ilçemizin sorunlarının farkındayız. Bitmek bilmeyen yol kazıları, araçla geçerken dahi tedirgin olduğumuz ışıklandırılması yapılmamış yollar, kilometrelerce uzanan trafik kuyrukları ve hemen hemen her gün ilçe sınırlarımız içinde gerçekleşen trafik kazaları bizleri de ziyadesi ile üzmektedir. Sadece 2021 yılı içerisinde ne yazık ki ölüm ve yaralanma ile sonuçlanan onlarca trafik kazası meydana gelmiştir.”

SORUNLARI ELEŞTİREN DEĞİL ÇÖZÜM GETİREN OLACAĞIZ

“Önümüzdeki günlerde ilçemizin sorunları üzerine açıklayacağımız çözüm önerileri üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir. Amacımız sadece siyaset yapmak değil, yaşadığımız bu güzel ilçeyi daha da yaşanabilir bir hale getirmek için çözüm önerileri sunmaktır. Son olarak 2022 yılının başta ilçemiz ve şehrimize, sonrasında ise bütün ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyoruz.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: