26 Şubat 2021 Cuma
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

“ESKİMEYENLER” BİR ARADA

17 Ocak 2021
“ESKİMEYENLER” BİR ARADA

AK Parti Akçaabat İlçe Başkanlığı’ndan bir ilk daha…
*ESKİMEYENLERLE GÖRÜNTÜLÜ TOPLANDILAR*

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Akçaabat İlçe Başkanlığı, partide daha önce görev yapmış bütün yöneticilerine çağrıda bulunarak video konferans yöntemiyle bir toplantı gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen toplantı, bu formatta yapılan ilk ve diğer teşkilatlar nezdinde de tek toplantı oldu.

*“Eskimeyenler” bir arada*
AK Parti Akçaabat teşkilatı uhdesinde bugüne kadar görev yapmış ve aidiyetlerini hiç kesmeden devam ettiren ve “AK Gönüllü ESKİMEYENLER” olarak tanımlanan; kurucu yöneticiler, İlçe başkanları, belediye başkanları, ilçe yöneticileri, Belediye ve İl Genel Meclisi üyeleri, Belde ve Mahalle Başkanlarıyla DANIŞMA TOPLANTISI formatında video konferans yöntemiyle bir toplantı gerçekleştiren AK Parti Akçaabat İlçe Başkanlığı, örnek faaliyetlerine bir yenisini daha eklemiş oldu.

*Altıntepe: Eskimeyenlerimiz bizim kahramanlarımızdır*
Pandemi süreci nedeniyle uzun zamandır görüşerek hasbihal etme imkânı bulamayan geçmiş yönetici ve görevli teşkilat mensuplarıyla son derece faydalı bir istişare gerçekleştirdiklerini ifade eden AK Parti Akçaabat İlçe Başkanı Ahmet Hüseyin Altıntepe, “Ülkemiz ve şehrimizle ilgili içerisinde bulunduğumuz mevcut süreç ve gelecek planlamasıyla ilgili son derece orijinal görüşlerin dile getirildiği toplantımız son derece faydalı oldu. Uzun zamandır bir araya gelemeyen teşkilatımızla görüntülü toplantı yapmaktan memnuniyet duyduk, bütün katılımcılara teşekkür ediyorum. Bütün katılımcıların fikirlerinden çok faydalandık ve notlar aldık. Toplantının tekrarını da çok geçmeden gerçekleştireceğiz. AK Parti büyük ve geniş bir aile. Tüm bireylerinin görüşleri bizler için son derece önemli. Herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

*Birlik için önemli toplantı*
Toplantı fikrinin son derece olumlu olduğunu belirterek istişarenin önemini vurguladıkları ifade edilen katılımcılar, bu ve benzeri programların tekrarlanmasının teşkilatın birliği ve bütünlüğü bakımından son derece gerekli olduğunun altını çizdiler.

*Ekim de katıldı*
Toplantıya Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim de katılarak bir konuşma yaptı. Ekim’in, toplantıda konuşmacıların önerilerini not aldığı ve yaptığı konuşmada istişarenin hizmet için önemli adımlardan biri olduğunu dile getirdiği kaydedildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: