8 Aralık 2021 Çarşamba
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

EKİM MAHALLE BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

17 Şubat 2019
EKİM MAHALLE BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Nuri Ekim’in, 73 Mahalle Başkanı ile bir araya geldiği toplantıda AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Hüseyin Altıntepe ile Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) ekip de tam kadro hazır bulundu.

İlçe Başkanı Ahmet Hüseyin Altıntepe ”AK Parti Teşkilatının gizli kahramanları olan Mahalle Başkanlarının her birinin gözlerinde gördüğümüz inanç kıvılcımları umutlarımızı bir kez daha tazeledi. Gördük ki bugün yeni bir gün ve daha ileriye doğru ülkemizi, memleketimizi hep birlikte taşıyacağız inşaallah. Yüreklerimizdeki umut yeşerdikçe milletin davasının sesini kimseler susturamayacak. Dünü bitmiş kabul ederek ileriye atacağımız her adım, insana hizmeti esas alan devleti yaşatma ilkemizin bir tezahürü olacak. Mahalle Başkanlarımızla birlikte bugün yeni bir gün dedik; aydınlık Türkiye için yeniden yollara düşme günü. Mahalle Başkanlarımızla bir araya geldiğimiz çalışma toplantısı, AK Davamızın nasıl sağlam temeller üzerine inşa edildiğini göstermesi bakımından son derece faydalı neticelendi. Bütün argümanların masaya yatırıldığı, konuşulmayan konunun bırakılmadığı toplantımızda mahallelerimizde izleyeceğimiz yol haritası üzerinde gerekli planlamalar birinci elden yapıldı.”

AK parti Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Nuri EKİM, “Teşkilatımızın adayıyım ve bundan son derece gurur duymaktayım. Bütün çalışma ve yol haritam da teşkilatımla birlikte başarmak üzerine inşa edilmiştir. Birlikte başaracak ve tüm Akçaabatımızla beraber şehrimizi yöneteceğiz. AK Parti Belediyeciliği üzerine katmaya, çıtayı yükseltme azmiyle ilk günkü heyecanla yola devam ediyoruz. Ekip ruhu, takım olma bilinci, kenetlenmişlik, kardeşlik, inanç ve kararlılık görmek isteyenler bizle birlikte tek vücut Akçaabat Teşkilatımızı takip etsin.” şeklinde konuşarak Mahalle Başkanlarına olan güvenini ifade etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: