29 Kasım 2023 Çarşamba
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Devam Eden Çalışmalar Yerinde İncelendi

31 Mart 2017
Devam Eden Çalışmalar Yerinde İncelendi

Akçaabat Belediyesi Fen İşleri Müdürü, ilçe genelinde devam eden çalışmaları yerinde denetledi.

Yapılan düzenlemelerle Akçaabat’ın mahalle statüsü kazanan kırsal yerleşim yerlerinde Fen İşleri Müdürlüğü tarafından sürdürülen çalışmaları belirli aralıklarla yerinde denetleyen Fen İşleri müdürü Mustafa Berber, kentin dört bir yanında ve yeni mahallelerinde yol, kaldırım, korkuluk, parke ve yağmur suyu hattı gibi çalışmalar tüm hızıyla devam ettiğini söyledi.

 

İlk olarak Orta Mahalle’de yapımı devam eden elektrik tellerinin yer altına alınması çalışmalarını inceleyen Berber, ardından bir süre önce faaliyete geçen Şinik Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan su vanasına kabin binası yapılması için gerekli ölçümlerin yapıldığı yere gitti. Daha sonra Yaylacık Mahallesi Kayalar Mevkiinde bulunan Akçatepe istikametindeki yol çalışmasını yerinde değerlendiren Berber,Yıldızlı ve Söğütlü Mahalleleri arasında bulunan Ortanca Nehri çevresinde yapılan çalışmaları inceleyerek denetleme turuna son verdi.

 

Sık sık çalışmaların olduğu bölgelere giderek gidişat konusunda bilgi aldığını belirten Fen İşleri Müdürü Mustafa Berber “ İlçe genelinde gerek merkezde gerekse kırsal kesimde çalışmalarımız devam ediyor. Kırsal kesimde de yol çalışmalarına önem veriyoruz.. Çalışmalarımız planlandığı gibi sorunsuz bir şekilde devam ediyor. Daha da hızlandırılması konusunda gerekli talimatlarımızı verdik.” dedi.

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: