10 Haziran 2024 Pazartesi
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

CHP’den Akçaabat Belediye Başkanlığına İlk Aday Adayı Belli Oldu

29 Ekim 2018
CHP’den Akçaabat Belediye Başkanlığına İlk Aday Adayı Belli Oldu

CHP’DEN Akçaabat Belediye Başkanlığına ilk aday adayı Ali İlyaz oldu. 2014’teki yerel seçimlerde de aday adayı olan İlyaz “Akçaabat halkının yönetime katıldığı tam cumhuriyetçi şeffaf ve denetlenebilir bir belediyecilik yönetimi sunmaya geliyoruz.” dedi.

CHP’den Akçaabat Belediye Başkanlığına ilk aday adayı Ali İlyaz oldu. 2014’teki yerel seçimlerde de aday adayı olan İlyaz “Akçaabat halkının yönetime katıldığı tam cumhuriyetçi şeffaf ve denetlenebilir bir belediyecilik yönetimi sunmaya geliyoruz.” dedi.

İlyaz şunları kaydetti: “Cumhuriyet Halk Partisi bünyesinde gerektiğinde halka hizmet için tam demokrasi çerçevesinde yarışa girdiğimiz ama konu halka hizmet olunca halka hizmetin hakka hizmet olduğunu bilen bir anlayış çerçevesinde birbirimizin omuzundan hiç elimizi çekmediğimiz desteğimizi esirgemediğimiz il başkanlığımız, ilçe başkanlığımız mahalle koordinasyon merkezlerimizle eşitlik adalet ve Atatürk ilke inkılapları doğrultusunda Akçaabat halkının yönetime katıldığı tam cumhuriyetçi şeffaf ve denetlenebilir bir belediyecilik yönetimi sunmaya geliyoruz.”

Berkant PARLAK

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: