2 Temmuz 2020 Perşembe
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI KURUM AKÇAABAT’TA

12 Haziran 2020
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI KURUM AKÇAABAT’TA

Çevre ve Şehircilik Bakanı sayın Murat Kurum Akçaabat Millet Bahçesinde incelemelerde bulundu.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Trabzon’a geldi. Trabzon programı kapsamında Akçaabat Millet Bahçesinde deincelemelerde bulunan Bakan Kurum Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim’den çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın video konferans yöntemi ile açılışını yaptığı Akçaabat Millet Bahçesi hakkında Bakan Murat Kurum’a çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Ekim “ Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum,ilçemizde yapımı tamamlanan Akçaabat Millet Bahçesinde incelemelerde bulundu. Akçaabat Millet Bahçesi ile ilgili çalışmalar başta olmak üzere İlçemizdeki ilgili projeler hakkında kendilerine sunum yaptık. Akçaabat Merkezden başlayarak Yıldızlı Mahallesine kadar devam edecek olan, Trabzon Büyükşehir Belediyemizle birlikte yürüttüğümüz,kesintisiz yürüyüş ve bisiklet yolu projesi, Akçaabat ve Ortamahalle Sokak Sağlıklaştırma projeleri hakkında görüşmelerimiz oldu. Bakan Projelerin değerli olduğunu, bu projelerin Akçaabat ve bölge turizmine katkı sağlayacağını ve bir an önce Akçaabat’ımıza bu projelerin kazandırılması gerektiğini ifade etti. Bu projelerin hayata geçirilmesi noktasında Bakanlığımızın da destek vereceğini ifade eden Bakanımız Sayın Murat Kurum bu konudaki talimatlarını Bakanlık yetkililerine verdi. Akçaabatımıza kazandırılan Millet Bahçesi için ve İlçemizdeki vizyonprojelere desteklerinden ötürü Bakanımız Murat Kurum’a şahsım ve İlçemiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

Akçaabat Millet Bahçesi incelemeleri sonrasında Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim Bakan Murat Kurum’a Ortamahalle tablosu ve Ortamahalle evi maketi hediye etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: