22 Eylül 2021 Çarşamba
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

BAŞKAN EKİM’DEN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

19 Temmuz 2021
BAŞKAN EKİM’DEN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Kurban Bayramı dolayısıyla Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, bir mesaj yayımladı.

Başkan Ekim Mesajında; Birlik, beraberlik, duygularının daha da yoğunlaştığı, dostluk ve kardeşlik bağlarının pekiştiği, ortak değerlerimizin hatırlandığı bir Kurban Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnsanoğlunu günlük sıkıntılardan uzaklaştırarak birbirine yakınlaştıran bayram günleri, toplumda umut, sevgi, birlik ve beraberliği pekiştirmektedir. Bu özel günlerin tüm ülkemizde aynı coşku ve mutlulukla yaşanabilmesi için her birimize düşen en anlamlı vazife; başta büyüklerimiz olmak üzere yakınlarımızı, kimsesizleri, yetimleri ve ihtiyaç sahiplerini ziyaret ederek gönüllerini almak olmalıdır.

Kâinatın yaratıcısı ve âlemlerin Rabbi Yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramının tüm insanlığa barış, huzur ve esenlik getirmesini, milli birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin artmasına vesile olmasını temenni eder, Akçaabatlı hemşehrilerim başta olmak üzere ülkemizin ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramını kutlar, saygı ve sevgilerimi sunarım” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: