17 Şubat 2020 Pazartesi
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Başarılı Cerrah Haçkalı’da

8 Haziran 2017
Başarılı Cerrah Haçkalı’da

Kanuni Eğitim Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzman Doktorlarından Opr. Dr. Ayhan Çağılcı, kısa bir süreliğine Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesinde Göreve Başladı.

Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesinde gerçekleştirmiş olduğu ilk ameliyatından biri olan Makat Apsesi (Perianal Apse) ameliyatını Fistül tekniği sistemini kullanarak gerçekleştirdiğini söyleyen Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Ayhan Çağılcı “Bu tür ameliyatlar hastayı çok rahatsız eder. Özellikle ameliyat olduktan sonra çok büyük sıkıntılar olmaya başlar. Benim geliştirmiş olduğum teknik uygulama ile hastaya hem ameliyatta hem de ameliyattan sonra yaşamsal sürecini rahat bir şekilde geçirmesi sağlanır.Bu uygulamayı Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesinde Kemal Gülgör ismindeki hastamıza uyguladık ve kendisini hastaneye yatışı ameliyatı derken toplam iki günde taburcu ettik.”  Dedi.

Kanuni Eğitim Araştırma Hastanesinde tüm hastalarını taburcu ettikten sonra Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesindeki görevine başlayan Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Ayhan Çağılcı, Hemoroit, Makat Apsesi (Perianal Apse),Fistül hastalıklarında geliştirmiş olduğu tekniklerle başarılı ameliyatlar gerçekleştirerek, hastaların hastanede kalma sürelerini de en aza indirme başarısını da gösterdi.

Bir yılda 600  hastayı ameliyat edip, hastaların tamamında da başarılı sonuçlar alan Opr. Dr. Ayhan Çağılcı, rekor ve başarılı ameliyatlarını  Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesinde sürdüreceğinin sinyalini verdi.

 

 Akçaabatın sesi
Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: