15 Nisan 2021 Perşembe
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

ALTINTEPE’DEN BERAT KANDİLİ MESAJI

27 Mart 2021
ALTINTEPE’DEN BERAT KANDİLİ MESAJI

AK Parti Akçaabat İlçe Başkanı Ahmet Hüseyin ALTINTEPE, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Milletimizin ve İslam aleminin kandilini tebrik eden Başkan Altıntepe, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Kandiller, daralan gönüllerimize yeni bir ışık ve yeniden bir diriliş muştusudur.
Ramazanın mübarek iklimine adım adım yaklaştığımız şu günlerde, Rabbimizin bir lütfuna daha erişecek, Berat Kandili’ni idrak edeceğiz. Ruha ağır gelen her türlü sıkıntıdan, insana yakışmayan her türlü kötülükten kurtulmak, ‘berat etmek’ için eşsiz bir fırsat daha yakalayacağız.
Hızla akıp giden ömür içerisinde böylesine bir geceye bir kez daha eriştirip bizlere güzel bir fırsat bahşettiği için Cenab-ı Hakk’a ne kadar hamd-ü sena etsek ve ne kadar şükretsek azdır. Berat gecesi vesilesiyle bir kez daha hatırlamamız gereken Berat’ın yegane sahibi Yüce Rabbimizdir.
Cenab-ı Hakk’ın sonsuz rahmeti, lütfu ve keremi ile bütün kâinatı kuşattığı, duaları geri çevirmediği bu mübarek gecede Rabbimizden, aramızdaki birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhunu güçlendirmesini niyaz ediyorum. Gecemiz mübarek olsun.
Bu duygu ve düşüncelerle insanlığın mağfiret vesilesi, Ramazan ayının müjdecisi Berat Kandilimizin, Akçaabat’ımız, hemşehrilerimiz aziz milletimiz ve İslam âlemi için birlik ve dirliğe, sağlık ve esenliğe, bolluk bereket ve kardeşliğe vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: