10 Aralık 2019 Salı
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

ALTINTEPE’DEN 15 TEMMUZ MESAJI

15 Temmuz 2019
ALTINTEPE’DEN 15 TEMMUZ MESAJI

2016 yılının 15 Temmuz gecesi Türk milleti,Fetö terör örgütünün eli kanlı teröristlerine karşı eşine daha önce dünyada rastlanmamış bir direniş göstererek vatanı, bayrağı, demokrasisi için şehitlik mertebesine yükselmiştir.

Milli iradeyi hiçe sayanların hesaba katmadıkları 249 vatan evladımızın ruhları şad olsun. Allah yolunda öldürülenlere ölüler demeyiniz, bilakis onlar diridirler… ayetine mazhar olan bu demokrasi ve milli birlik kahramanlarımıza ne mutlu! Namusunu çiğnetmeyerek bugün tüm onuruyla bekasına sahip çıkan 2 bin 196 kahraman gazimize ne mutlu!

Bugün en büyük tesellimiz; olağanüstü bir kararlılıkla vatan evlatlarının kanlarını yerde bırakmamak için yürütülen çalışmalar, hainlerin tek tek cezalarını bulduklarını müşahede etmemizdir.

Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere, birlik şuuru ile mukaddesatına el sürdürmeyen kahraman Türk Milleti,direnişine ve yeniden inşa faaliyetlerine kesintisiz devam etmektedir. Bu kutlu davanın ve onurlu mücadelenin bir ferdiolmaktan, vatanıma ve bayrağıma bugün dahi, yarın dahi yan gözle bakacak karanlık odakların karşılarında ilk bulacaklarından biri olmaktan bir an tereddüt etmeyeceğim ve hiçbir kardeşim de etmeyecektir.

Bu vesileyle vatanımız için yüreklerini ortaya koyarak ve demokrasiye sahip çıkarak canı pahasına fedakârlıkta bulunan şehit ve gazilerimize minnettar olduğumuzu bir kez daha ifade ediyor, Yüce Rabbimizden şehitlerimiz, gazilerimiz ve inanmış Türk Milleti olarak inayet diliyorum.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: