26 Mayıs 2020 Salı
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

ALTINTEPE’DEN 10 KASIM MESAJI

9 Kasım 2019
ALTINTEPE’DEN 10 KASIM MESAJI

AK Parti Akçaabat İlçe Başkanı Ahmet Hüseyin ALTINTEPE, Atatürk’ün 81’inci ölüm yıldönümü dolayısıyla bir basın açıklaması yayınladı. ALTINTEPE, yayınladığı açıklamasında şöyle dedi:
“Milletimizin yabancı boyunduruklardan ebedi kurtuluşu demek olan İstiklal Mücadelesi’ni bütün dünyanın hayranlıkla takdir ettiği bir kabiliyetle ortaya koyduğu dahi önderlik becerisiyle yürüterek tarihte görülmemiş bir zafere imza atmasına liderlik eden Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü minnetle ve saygıyla anıyoruz.
Yetiştiği ve takdire şayan mücadelesini verdiği döneminden çağ aşarak her zaman için yetişmekte olan gençlerimizin ışığı olan, fikirleri ile yaşatılmayı hak eden mücadele azim ve kararlılığı günümüze meşale olarak tüm kesimlerce kabul gören Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, bizlere emanet ettiği Cumhuriyet çatısı altında, ilerleme ve aydınlanma hedeflerine kararlılıkla ilerleyen Türk Milleti olarak 7’den 70’e hasretle anıyoruz. Ona ve bu vesileyle gözüpek, cesaretleri dünya timsali silah arkadaşlarına, şehit ve gazilerimize rahmet diliyoruz.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: