2 Temmuz 2020 Perşembe
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Akçaabat’ta Park Var, Fakat Aydınlatması Yok!

24 Haziran 2020
Akçaabat’ta Park Var, Fakat Aydınlatması Yok!

Akçaabat’ta Park Var, Fakat Aydınlatması Yok!

Akçaabat Yenimahalle bulunan belediye parkında aydınlatma olmadığını dile getiren çevre sakinleri, sorunun çözümü için yetkililerin devreye girmesini talep etti.

Akçaabat belediyesine ait yeni mahalle parkı için seslerini duyurmak isteyen vatandaşlar, mahallede bulunan aile parkının yaz ayından dolayı kalabalık olduğunu, akşam saatlerinde kalabalığın arttığını ifade ettiler.

Yeni mahalle sakinlerinin ve kent merkezindeki ailelerin tercih ettiği parklardan biri olduğunu belirten çevre sakinleri, yetkililerden çözüm talebinde bulunarak sözlerine şu şekilde devam ettiler.

“Mahalle sakinleri ve çevre mahallelilerin Akçaabat belediyesine aile parka son zamanlarda daha sık gelmeye başladılar. Ancak parkın ışıklandırmaları yetersiz olduğu için parkı kullananlar rahatsız olmakta. Daha önce yetkililere bildirmemize rağmen sorun hala çözülmüş değil” dedi.

“MAHALLE SAKİNLERİ AKŞAM SAATLERİNDE AKIN EDİYOR”

Yenimahalle sakinlerinin akşam serinliğinde sürekli aile parkına geldiğini dile getiren vatandaşlar, “Yaz aylarındaki kavurucu sıcaklar nedeniyle mahalle sakinlerimiz akşam saatlerinde çocuklarıyla beraber parka gelmek istiyor. Hava karardığı zaman göz gözü neredeyse görmüyor o yüzden aileler tedirginlik yaşıyor. Yetkililerimizin bu sorunu çözmesini talep ediyoruz” dedi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: