5 Ağustos 2020 Çarşamba
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

AKÇAABAT’TA AÇIK HAVA TİYATRO GÜNLERİ

10 Temmuz 2020
AKÇAABAT’TA AÇIK HAVA TİYATRO GÜNLERİ

­Akçaabat Belediyesi vatandaşları açık havada tiyatro günleri ile buluşturuyor. Koronavirüse karşı gerekli önlemler ve dezenfeksiyon yapılarak gerçekleştirilecek “Açık Hava Tiyatro Günleri, 18-23 Temmuz 2020 tarihlerinde vatandaşlarla buluşacak.  

Akçaabat Belediyesi, koronavirüs salgını nedeni ile uzun süre evlerinden ve sosyal hayattan uzak kalan vatandaşları açık hava tiyatro günleri ile buluşturuyor.

Akçaabat Sahil parkta 6 gün boyunca her akşam bir oyun,saat:20.15′de tiyatroseverlerin beğenisine sunulacak olup; Trabzon Sanat Tiyatrosu, Erzurum Medya Sanatevi, Trabzon Büyükşehir Tiyatrosu, Akçaabat Belediye Tiyatrosu ve Trabzon Şehir Tiyatrosu tiyatroseverlerle buluşacak.

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, normalleşme süreci kapsamında Açık Hava Tiyatro Günleri etkinliği düzenlediklerini belirterek, “Kültür, Sanat ve Turizm Şehri Akçaabat’ta bir ilki yaşatıyoruz. Koronavirüse karşı gerekli tedbirleri alarak, uzun süre sosyal hayattan uzak olan vatandaşlarımızı tiyatro ile buluşturmak istedik. Şimdiden tüm vatandaşlarımıza iyi seyirler diliyorum, ayrıca katılan tüm gruplara da teşekkür ediyorum dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: