16 Temmuz 2020 Perşembe
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

AKÇAABAT’TA 3500 CEVİZ FİDANI DAĞITILDI

7 Şubat 2020
AKÇAABAT’TA 3500 CEVİZ FİDANI DAĞITILDI

Akçaabat ta 3500 Ceviz Fidanı Dağıtıldı.

Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Akçaabat Ziraat Odası ve Trabzon Orman İşletme Müdürlüğü’nün ortaklaşa yürütmüş olduğu bir fidan da sen dik kampanyasında Akçaabat’çiftçilere 3500 ceviz fidanı dağıtıldı.

Fidanlar Çiftçilere Orman Bölge Müdürü Emin Yılmazoğlu ,Trabzon Orman İşletme Müdürü Savaş Ayvaz, Akçaabat Ziraat Odası Başkanı Mustafa Hikmet Eyüpoğlu, Akçaabat Ziraat Odası Genel Sekreteri Veysel Baki,  Akçaabat Orman İşletme Şefi Özgün Topaloğlu, Yıldızlı Orman İşletme Şefi Yalçın Seyistarafından dağıtıldı.

Akçaabat Ziraat Odası Başkanı Mustafa Hikmet Eyüpoğlu katılımdan dolayı vatandaşlara teşekkür ederek Akçaabat Ziraat Odası ve Orman Bölge Müdürlüğü olarak ‘Bir Fidanda Sen Dik’ kampanyasında geçen yıl 10000 meyve fidanı dağıtımı yapmıştık. Bu çalışma bu yıl da çiftçilerimiz tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı, Çiftçilerimiz bu fidanları alıp kendi elleriyle kendi bahçelerinde veya uygun gördükleri yerlerde toprakla buluşturup dikiyorlar. Bizler bu anlamda bilinçliliğini çiftçilerimizlepaylaşırken bir farkındalık yaratıyor. Çiftçlerimizin de gösterdiği ilgiyle bu kampanyamızı pekiştiriyoruz. Biz çiftçilerimizinbu etkinliğe göstermiş oldukları katılımdan dolayı çok memnunuz, tabii bu etkinliğimizi sürdürerek devam ettireceğiz. Sadece bu kampanyayla sınırlı kalmayıp yıl içerisinde değişik etkinliklerimizle tekrar yeşertmeye, yeşillendirmeye ve doğa bilincini tüm yurttaşlarımızda oluşturmaya çalışacağız” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: