1 Temmuz 2020 Çarşamba
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Akçaabat Sebatspor’un Efsane Futbolcuları Yemekte Bir Araya Geldi

27 Haziran 2020
Akçaabat Sebatspor’un Efsane Futbolcuları Yemekte Bir Araya Geldi

Akçaabat Sebatspor’un Efsane Futbolcuları Yemekte Bir Araya Geldi.

Türk futbolunun ve Akçaabat sebatspor’un yetiştirdiği efsane futbolcular birlik ve dayanışma mesajı vermek için Akçaabat Körfez Metin Köfte salonunda yemekte bir araya geldiler.

Kırmızılı – beyazlı formayla bir dönem büyük başarılara imza atan efsane futbolcular, Eyüphan, Selahattin, Erdoğan, Aydın, Mehmet Salih, Ahmet, Erdal, Tayyar, Abdulkadir, Vedat, Metin Kırandi, Hacı Osman, Bekir, İsmail, Güven, Ethem, Teyfik, İsmail birlikte eski günleri andılar.

KAPTAN VEDAT DURNA “BÜYÜK BAŞARININ SIRRI ARKADAŞLIK”

Akçaabat sebatspor’un efsane takımın efsane kaptanlarından Vedat Durna, başarının anahtarının arkadaşlık olduğuna değinerek, “Arkadaşlık olmazsa bir defa başarı olmaz, ben Sebatspor’da bunu öğrendim. Bizim arkadaşlığımız futbol oynarken her zaman üst düzeydeydi. Saha içinde ve saha dışında sürekli beraberdik, beraberiz. Uzun zamandır bu tür organizasyonları gerçekleştiriyoruz, önceden de akşam ve öğle yemekleri yiyorduk. Organizasyonun başını ben çekiyorum. İşleri nedeniyle bazı arkadaşlarımız gelemedi. İnşallah onlarda geldiği zaman daha geniş bir kadro olacak. Futbolcu arkadaşlarımın tamamının hepsi Trabzon çocuğu ve hepsi de ölümüne Sebatsporlu.” Dedi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: