2 Temmuz 2020 Perşembe
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Akçaabat Emniyetinden Kurusıkı Ve Tabanca Kullanımı Uyarısı!

14 Haziran 2020
Akçaabat Emniyetinden Kurusıkı Ve Tabanca Kullanımı Uyarısı!

Kurusıkı Ve Tabanca Kullanımı Akçaabat İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Toplum Destekli Polislik, büro amirliği ekipleri vatandaşlarımızın daha güvenli ve daha huzurlu bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleri için çaba sarf ediyor.

Düğünlerde, asker uğurlamasında, bayramlarda havaya rast gele ateş edilen silah ve kurusıkı silahlara karşı vatandaşları uyardı.

Konuyla İlgili Açıklama Yapan Akçaabat İlçe Emniyet Müdürü Fahrettin Sadullahoğlu:

Düğünlerde, asker uğurlamasında, bayramlarda desteklediğimiz takımın galibiyetinde kutlama amacıyla havaya rast gele ateş edilmesi sonucu her yıl ülkemizde, maalesef elim olaylar meydana gelmektedir. Yoktan yere yaralanan ve hatta hayatını kaybeden ve sakat kalan insanlar olmaktadır.

Akçaabat İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği olarak yaptığımız çalışmalarla vatandaşlarımızın daha güvenli ve daha huzurlu bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleri için çaba sarf ediyoruz.

Bayramlarda, Düğün sezonunda vatandaşlarımızı, bu konuda bilgilendirme maksadı ile belediye hoparlörlerinden,Bayram, Düğün Ve Kutlama Sevincimizi Silah Kullanarak Değil, Tebriklerle Gösterelim. Kimsenin Canına Malına Zarar Vermeyelim. Sevinç Günümüz Acı Günümüz Olmasın!!!

Anonsları yapılmaktadır.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: