16 Temmuz 2019 Salı
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

AK PARTİ VE MHP TRABZON’DA BİRLİKTE YÜRÜDÜ

9 Şubat 2019
AK PARTİ VE MHP TRABZON’DA BİRLİKTE YÜRÜDÜ

AK Parti ve MHP Trabzon’da birlikte yürüdü

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Cumhur İttifak’ı adayalrı Trabzon’da basın açıklaması ve yürüyüş gerçekleştirdi.

Cuma namazı sonrasında Meydan parkındaki Atatürk Anıtı önünde toplanan AK Parti ve MHP’li grup önce basın açıklaması gerçekleştirdi.

Yürüyüşe AK Parti Trabzon İl başkanı Haydar Revi, MHP Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım, AK Parti ve MHP İlçe başkanları, İl ve İlçe yöneticileri, AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu, AK Parti Ortahisar Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Metin Genç, Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Nuri Ekim, İlçe Belediye başkanları, Cumhur İttifak’ı İlçe Belediye Başkan Adayları ve partililer katıldı.

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi yaptığı açıklamada “Terörle ve ekonomik saldırılarla Türkiye’ye boyun eğdirmek isteyenlerin 24 Haziran’ın rövanşını almak için türlü ittifaklar içine girdiğini görüyoruz. Amaçları sadece milletin birliğini, dirliğini bozmak, Cumhur ittifakına halel getirmek Ancak aziz milletimiz Türkiye genelinde olduğu gibi Trabzon’umuzda da dirayeti ve feraseti ile türlü ittifaklarla biraraya gelenlerin oyununu bozacak ve onlara fırsat vermeyecektir. 31 Mart’ta Cumhur İttifakı sahip olduğu Milli Mücadele ruhu ile Türkiye’ye ve milletimize tuzak kurmaya çalışanları şaşkına çevirecektir. Milletimiz ‘Beka için Milli karar, Cumhur için istikrar’ diyecektir.” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: