16 Haziran 2024 Pazar
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

AK PARTİ AKÇAABAT SEÇİM BÜROSU TÖRENLE AÇILDI

19 Şubat 2019
AK PARTİ AKÇAABAT SEÇİM BÜROSU TÖRENLE AÇILDI

AK Parti Akçaabat seçim bürosu hizmete açıldı. Yoğun ilginin olduğu açılışta, yapılan konuşmalarda Akçaabat’ın rekor bir oyla seçimleri kazanacağı ifade edildi.

Açılışa; AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Murat Zorluoğlu, Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, AK Parti Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Nuri Ekim, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, AK Parti Akçaabat İlçe Başkanı Ahmet Hüseyin Altıntepe, Kadın ve Gençlik Kolları, çeşitli sivil toplum örgütü temsilcileri, belediye meclis üyesi adayları, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Programın başlangıcında Türkiye Muhtarlar Derneği Akçaabat Şubesi başkanı Eyüp Gedikli ve Akçaabat Muhtarlar Derneği Başkanı Ömer Hotaman ziyaret edildi.

Törenin açılış konuşmasını, AK Parti Akçaabat İlçe Ahmet Hüseyin Altıntepe ”31 Mart bizim için partimizin, ülkemizin, gelecek nesillerimiz için neler ifade ettiğinin duygusunu biliyoruz. Biz güçlü bir teşkilatız. Türk Siyaset tarihinin böyle güçlü bir teşkilat gelmemiştir. Ak parti dünyanın en büyük sivil toplum örgütüdür. Ne mutlu bizlere Dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşlarıyız. Milliyetçi Hareket Partili kardeşlerimiz ile kol kola Akçaabat’ta en yüksek oyu almak için mücadele göstereceğiz.”

AK Parti Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Nuri Ekim “Şuan belirtmek isterim ki Akçaabatımız 153 bin nüfusu ile bölgenin en önemli ilçelerindendir. İlçemizin bölgemizde ki önemini en iyi bilenlerden biriyim. Büyük Şehir Belediyemizle beraber yönetmeye talibim bunun için sizden destek bekliyor yanımızda olmanızı istiyoruz.” dedi.
AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Murat Zorluoğlu ise ”Benim en büyük projemi soruyorlar. Benim en büyük projem Büyükşehir Belediyesine getireceğim yeni yönetim anlayışıdır. Yeni yönetim anlayışı bir kaç unsurdan oluşuyor. Biz yeni anlayışımızda Büyükşehir Belediyesinin imkanlarını 18 ilçemize adaletle hakkaniyet içerinde dağıtmak olacaktır. Akçaabat’ta kendine düşen payı fazlası ile alacaktır.” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından AK Parti Akçaabat Seçim bürosu törenle açıldı.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: