8 Aralık 2021 Çarşamba
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

AK PARTİ AKÇAABAT ADAY TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

23 Ocak 2019
AK PARTİ AKÇAABAT ADAY TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

Adalet ve Kalkınma Parti (AK Parti) Akçaabat İlçe Başkanlığı’nca Genişletilmiş İlçe İstişare ve Aday Tanıtım Toplantısı gerçekleştirildi

AK Parti ilçe binasında gerçekleşen toplantıya, AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Hamit Bektaş, , MHP Akçaabat İlçe Başkanı Adem Çelik, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Hüseyin Altıntepe Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, Ak Parti Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Nuri Ekim, Kadın kolları Başkanı Satu Şahin, Gençlik kolları Başkanı Mahmut Çavuş, mahalle başkanları, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Toplantıda konuşan AK Parti Akçaabat İlçe Başkanı Hüseyin Altıntepe “AK Parti kavga çatışma ve kriz ekseninde yürüyen siyasi rekabeti uzlaşma barış ve güven esasına taşımış bir parti olarak bugünde Milliyetçi Hareket Partili kardeşlerimiz ile Cumhur İttifakını oluşturma heyecanı taşımaktadır.31 Martta yapılacak seçimler için Seçim için gece gündüz demeden çalışacağız.Osman Nuri Ekim tüm Akçaabat’ın adayıdır.” dedi.

AK Parti Akçaabat Gençlik Kolları Mahmut Çavuş ”Akçaabat ilçesi aday tanıtım töreninin hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Geçen yaptığımız toplantıda aday adaylarımız vardı. Adayımız belli değildi. Şimdi seçimlere bir adım daha yaklaştık. Biz üzerimize düşen görevi laiki ile yapacağız.”dedi.

Ardından Milliyetçi Hareket Partisi Akçaabat İlçe Başkanı Adem Çelik ise “Biz Recep Tayyip Erdoğanı Cumhur İtiifakından sonra kendi başkanımız olarak kabul ettik. Ve teşkilatımız adına şunu söyleyebilirim ki bu ittifaka zarar verecek bir eylemde, sözde bulunmadık.15 Temmuzda yaşana süreci hepimiz gördük. O kara günlere bir daha gitmemek için ele ele vermeliyiz. Türkiye’de Cumhurbaşkanı hangi partiden olursa olsun biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak Cumhurbaşkanımıza el uzatanın elini kırarız. Devlet bürokrasisinde üst kademede her kimlerse Cumhurbaşkanına dil uzatırsa o dili de kopartırız. Dolayısıyla bizler sizlerin üvey değil öz kardeşiniz olarak yanınızda görmenizi isteriz. Biz Akçaabat’ta sandıkları patlatalım.” dedi.

Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen “Akçaabat’ın geçmişte zor günlerden geçti. Yaparsınız yeni ihtiyaçlar çıkar. 50 tane kırsal kesimde köy, 14 Belediye Akçaabat belediyesine bağlıydı.Bu kolay bir iş değil.Am şuanda planları projeleri olan bir belediyeyiz. Akçaabat’ta 25 yıl görev yaptık Bu kolay bir şey değildir. Bu sürede katkısı olan herkese teşekkür ediyorum. Şimdi Akçaabat için Cumhurbaşkanımız Osman Nuri Ekim’i açıkladı. Hepimiz onun etrafında toplanmak durumundayız. Buradaki tabloda bunu gösteriyor. Cumhur ittifakı ile birlikte çalışacağız. Bu ittifak bu seçiler için değildir. Türkiye’nin geleceği içindir.Partimizin bu durumlara gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hepinize saygılar ve sevgiler sunuyorum” dedi.

AK Parti Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Nuri Ekim’i tanıtan sinevizyon gösterisi sonrasında konuşmasını yapan Ekim “ Yıllardır bir neferi olmaktan gurur duyduğum partimizin, şimdi de genel başkanımız cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bizleri görevlendirdiği Akçabat Belediye başkan adayı olarak, sizlerin bir kardeşi, bir abisi, bir evladı olarak karsınızdayım.  AK Parti’nin, Cumhur ittifakının, sizin adayınızım.  Önce millet, önce memleket sloganıyla çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda, sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşamaktayım. Almış olduğumuz sorumluluğun farkında olup, bu sorumluluğun gereklerini yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.Bu birlikteliğin önemini biliyor, bu önem doğrultusunda hareket edeceğimizi bir kez daha belirtmek istiyorum. Akçaabat’a 25 yıl hizmet eden değerli belediye başkanımız Sayın Şefik Türkmen başkanımıza hizmetlerinden dolayı sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum. Başkanımızdan teslim alacağımız bayrağı daha yukarılara taşıyarak, yeni dönemdeki projelerimizle Akçaabat’ı daha da iyi yerlere getirme gayretinde olacağız.” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: