28 Kasım 2020 Cumartesi
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI ÇELENK SUNMA TÖRENİ İLE BAŞLADI

28 Ekim 2020
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI ÇELENK SUNMA TÖRENİ İLE BAŞLADI

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları Çelenk Sunma Töreni İle Başladı

 Koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kurallarına uyularak, İlçemizde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları Atatürk Parkı’nda düzenlenen çelenk sunma töreni ile başladı.

 Akçaabat Kaymakamlığı ve Akçaabat Belediye Başkanlığı tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunulması ile başlayan tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla devam etti.

 Düzenlenen Törene; Akçaabat Kaymakamı Ramazan Kurtyemez, Akçaabat Belediye Başkan Vekili Cevdet Bayraktar, Cumhuriyet Başsavcısı Hayrullah Şahin, Akçaabat Belediye Başkan Yardımcıları Serkan Özdemir ve Ali Güngör, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yavuz Gökalp, İlçe Emniyet Müdürü Fahrettin Sadullahoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Meclisi İyi Parti Grup Başkan Vekili Aslan Güner, Siyasi Parti İlçe Başkanları ve yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri, STK Başkanları ve temsilcileri, Muhtarlar, Kurum müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Belediye Başkan Vekili Cevdet Bayraktar; Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin ilan ettiği, milletimizin en büyük eseri,  aynı zamanda gurur ve iftihar kaynağımız olan Cumhuriyetimiz, bugün 97.yılına ulaştı. Bir asra yaklaşan Cumhuriyetimizin kazanımları sayesinde bugün Türkiye’nin,  her alanda yükselen ve dünyada daha çok söz sahibi olan bir ülke haline gelmesinin gururunu yaşıyoruz. Cumhuriyetimizin görkemli başarılarıyla övünüyor, emanetinize kararlılıkla sahip çıkıyor, kazanımlarımızı yeni hamlelerle daha da yukarılara taşımak için azimle ve inançla çalışıyoruz.

 Tüm şehit ve gazilerimizi rahmetle ve minnetle anıyor, yüce Türk milletinin cumhuriyet bayramını kutluyorum.” Dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: