9 Mayıs 2021 Pazar
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

23 NİSAN ÇOCUKLARI MAKAM KOLTUĞUNDA

22 Nisan 2021
23 NİSAN ÇOCUKLARI MAKAM KOLTUĞUNDA

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında bu yıl A.Fazıl Ağanoğlu İlkokulu 4. Sınıföğrencisi Fatih Emin Güner Belediye Başkanı koltuğunu devraldı.

23 Nisan kutlamaları çerçevesinde Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim’i makamında ziyaret eden A.FazılAğanoğlu İlkokulu öğrencisi ve öğretmenleri Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim’e çiçek takdim ederek başkanlık koltuğunu devraldı. Başkanlık koltuğuna oturan Fatih Emin Güner ilk olarak teşekkür konuşması yaparak “Akçaabat’ta gördüğüm kadarıyla büyük sorunlar yok. Çocuk oyun alanlarının ve parkların artırılmasını, sosyal ve kültürel faaliyetlerin devamlılığı ve yeşil alanların daha da çoğaltılmasını istiyoruz.” dedi.

23 Nisan’ın ülkemiz, demokrasimiz, milletimiz ve çocuklarımız için neşe ve coşku kaynağı olmasını dileyerek konuşmasına başlayan Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim; “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız, dilimizin ucuyla değil, bütün içtenliğimizle yürekten kutlamamız gereken bir bayramdır. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk; “Bugünün küçükleri yarının büyükleridir” diyerek gelecek için önceliğimizi belirlemiştir. Dünyada kutlanan ilk çocuk bayramını bizlere armağan ederek çocuklara verdiği önemi göstermiştir. Bu koltuklarda bizlerden sonra onlar oturacak. Onlara daha iyi bir gelecek bırakmak için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Genç Başkan Fatih Emin Güner temsili görevini tamamladıktan sonra makamını tekrar Osman Nuri Ekim’e teslim etti.  Akçaabat A.Fazıl Ağanoğlu İlkokulu öğretmenlerinin de yer aldığı ziyarette Belediye Başkanımız Osman Nuri Ekim, öğrencilerle sohbet ederek sorularını yanıtladı.

Başkan Ekim, sohbetin ardından öğrencilere hediyeler takdim etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: