16 Mayıs 2022 Pazartesi
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

MİNİKLER FUTBOL ŞÖLENİ DÜZENLENDİ

29 Haziran 2021
MİNİKLER FUTBOL ŞÖLENİ DÜZENLENDİ

Akçaabat Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, Sağlık Bakanlığının yayımladığı genelgeye göre salgına karşı tüm tedbirleri alarak bu yıl “Minikler Futbol Şöleninin” ikincisinidüzenledi.

Trabzon ili içerisinden ilçelerden de yoğun katılım olan turnuva 13 takımla müsabakalara başladı.

Programın açılışına, TBMM Çevre Komisyon Başkanı Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Ak Parti Akçaabat İlçe Başkanı A. Hüseyin Altıntepe ve Yönetimi Akçaabat Belediye Başkan Vekili Cevdet Bayraktar, Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Özdemir, Sporcular ve vatandaşlar katıldı.  

Turnuvanın açılışını yapmadan duygu ve düşüncelerini dile getiren AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta; “Bu organizasyonu görünce çok mutlu oldum. Spora ve çocuklara değer veren belediye başkanımızı yürekten kutluyorum. Çok güzel etkinlikler gerçekleşmesinde emeği çok büyük. Bir taraftan Ankara projeler için uğraş verirken bu tür etkinlikleri takip ederek vatandaşlarımıza sunması çok güzel tebrik ediyorum.” Dedi.

Her seferinde spora hassasiyetle vurgu yapan Başkan Ekim“Belediye olarak spora önem veriyoruz. Çocuklarımıza sporahlakını ve bilincini kazandırmaya, sporu sevdirmeye ve sağlıklı yaşama teşvik etmeye çalışıyoruz. Bu amacımızı çeşitli projeler ve etkinliklerle destekliyoruz, kaliteli zaman geçirmeniz ve sağlığınız bizim için önemli”dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Akçaabat Postası SON DAKİKA: